איך לבחור בגדי ילדים לברית

איך לבחור בגדי ילדים לברית

בדיוק כפי שחשוב לבחור בקפידה יתרה מקום לברית, כך חשוב גם לבחור היטב את בגדי הילדים לאירוע. כדאי לזכור – אירוע מסוג זה הוא הזדמנות טובה להרגיל את הילד ללבוש שונה מהיום יומי, לבוש חגיגי יותר ולפעמים גם מפואר ממש. יחד עם זאת, חשוב להתאים את סגנון הלבוש לילד עצמו, לאופיו ולהרגליו, וכמובן – לתת משקל גם לנוחות שלו ולטעמו האישי.

אפשר חליפה, אבל לא חייבים

בדקתם מגוון רחב של מקומות לברית? סגרתם על מנה עיקרית ועל תוספות? זהו הזמן להשקיע ולרכוש אופנת ילדים עכשווית אשר שמתאימה יותר לילדים גדולים מאשר לגיל הרך, ולהלביש אותם באופן הנכון. עבור ילדים, אפשר בהחלט לנסות את הסגנון המחויט ולבחור חליפה, אך מובן שזו תהיה הבחירה אם גם המבוגרים מתכוונים ללבוש סגנון כזה. חליפה יכולה להיות מקסימה, במיוחד ביחד עם עניבת פרפר. אך מה אם לבוש מסוג זה נראה לכם מוגזם, או שאולי הילד בשום פנים ואופן אינו מוכן לכך או מרגיש אי נוחות ניכרת? אפשר בהחלט למצוא פתרונות גם לכך.

במקום חליפה ניתן לפנות לחנות מותגים המתמחה בבגדים איכותיים לאירועים חשובים. מכנסיים כהים וחולצה מכופתרת בגוון בהיר מהווים בחירה מצוינת. אפשרות אחרת היא לבחור בחולצה אלגנטית, במכנסיים נאים (אפילו ג'ינס) ולמען שדרוג הלוק הכללי תיבחר חגורה בוגרת למראה. גם כאן, חשוב שהסטייל והאלגנטיות לא יתנגשו עם הנוחות. לאחר הבחירה בחולצה ובמכנסיים, יש להשקיע בנעליים תואמות. הללו יכולות להיות בהירות או כהות, בתנאי שהשילוב עם המכנסיים ועם המראה הכללי יהיה נכון וגם הרמוני.

ככלל, ילדות מגלות הרבה יותר נכונות ובדרך כלל גם רצון ללבוש בגדים מפוארים יותר ומרהיבים יותר. לאחר שמצאתם מקום לברית כדאי לקחת את הילדה או את הילדות למסע קניות משותף שיהווה חוויה בפני עצמה. זוג מכנסיים, שמלה או חצאית בגוונים בהירים תמיד ייראו חגיגיים ויפים. את הטאץ' הנכון יעניקו נעלים (לרוב – כהות) ועוד אקססוריז ואביזרים להשלמת המראה. אם עבור הילדים האקססוריז העיקרי יבוא לידי ביטוי בעניבה, או אם רוצים ממש להשקיע – בחפתים או בשעון, לילדות יש הרבה יותר אפשרויות.

את האלגנטיות ניתן להדגיש באמצעות סרטים או סיכות לשיער או באמצעות עגילים ותליון. גם גרביונים יפים יעניקו לוק אלגנטי ובוגר במידה (וניתן להוסיף גם קשת אלגנטית לשיער). בדומה לילדים, חשוב שגם הילדות יהיו מרוצות ויחושו בנוח ללכת ואפילו להתרוצץ. ילדים, בסופו של דבר, הם ילדים והם מתקשים לשבת במנוחה לאורך זמן רב. אז רכשו עבורם ביגוד יפה ואלגנטי, אך שימו לב גם לנוחות האישית שלהם.