כוח נשי: 6 טיפים לבחירת שמלות ערב

אחד מהפריטים השכיחים והנפוצים ביותר בארונה של כל אישה היא שמלת ערב. שמלה במידה הנכונה, בחיתוך הנכון ובצבע המתאים מסוגלת להרים את מצב הרוח והביטחון העצמי וכמובן להשאיר רושם שאין משתמע לשני פנים.

ובכל זאת, האמת העצובה הינה שרוב הנשים בוחרות שמלות ערב שאינן תואמות או מחמיאות לגזרתן. בכדי שתוכלו לבצע את הבחירה האולטימטיבית, שתגרום לכן להיות מאושרות עם הלוק החדש, הנה 6 טיפים שיעזרו לכן כאשר אתן בעיצומו של מסע הרכישה הבא:

  1. בחירה נכונה לאירוע מסוים – כאשר אתן רוכשות שמלה חדשה עבור אירוע מסוים, חשבו על כך שאתן לא מעוניינות להתלבש באופן מוגזם ומצד שני כן לעמוד בסטנדרט. חשוב שתבחרו שמלה מרהיבה שמתאימה בדיוק לסוג האירוע. לדוגמא, אם מדובר על אירוע פורמלי רצוי ללבוש שמלת ערב פורמלית וכך גם לגבי שמלות ליום יום שאותן רצוי ללבוש למקום העובדה או ללימודים. עם חשיבה זהירה ותשומת לב לפרטים הקטנים תוכלי לבחור שמלה שתהפוך אותך למרכז העניינים בכל אירוע.
  2. בחירת צבע – פקטור נוסף שרצוי לקחת בחשבון הוא בחירת הצבע לשמלה כך שתתאים לגזרה שלך ולצבע העור והעיניים. בחירת שמלה עם הצבע הנכון יכולה להחמיא לך ואף להבליט את החלקים הכי טובים ואילו צבע שאינו מתאים עלול לגרום לאפקט הפוך ולהבליט את כל המגרעות והאזורים שאת תעדיפי לא לחשוף. המון נשים בוחרות את הצבע השחור מפני שמדובר על צבע ניטרלי אך למעשה כדאי להעז ולרכוש שמלות בצבעים נועזים שמביעים הצהרה עצם היותם מושכים ובולטים.
  3. מבנה הגוף שלך – בכדי לבחור שמלות ערב ראויות עבורך, כדאי שתכירי את מבנה גופך, גודלו ומידותיו השונות. למעשה, זה אחד הסודות המרכזיים שיעזרו לך למצוא את השמלה המושלמת. לדוגמא, אם את בעלת כתפיים רחבות, מומלץ לנסות ולמצוא שמלה שמסוגלת להסתיר אותן כמה שיותר ומצד שני שתחשוף אזור מסוים מהגב ותקנה לך מראה מאוד אלגנטי.
  4. סוג הבד – שמלת ערב יפה יכולה להפוך למדהימה כאשר מדובר על סוג הבד הנכון. מומלץ לבחור שמלה עשויה מבד שמתאים לגופך ובעת לבישתה החלקים הנכונים של גופך מתבלטים. כותנה, ניילון ומשי אלו חומרים מצוינים שמחמיאים להמון נשים.
  5. חשיבות הסטייל – כאשר את בוחרת שמלת ערב, כדאי לחשוב על סגנון שתוכלי ללבוש גם בעוד אירועים ולמשך תקופה. טרנדים עכשוויים סופם להיגמר ולא כדאי להשקיע כסף בפריט שתוכלי ללבוש רק פעם אחת.
  6. אורך מדויק – אירועים כגון חתונות, בר מצוות וימי הולדת יוקרתיים הולכים היטב עם שמלות ערב ארוכות שמגיעות עד הרצפה. שילב של תכשיטים נכונים ונעלי עקב מדויקות מסוגלות לתת לכן לוק מתוחכם ואלגנטי ביותר.

אז זכרו, אם אתן מעוניינות לרכוש שמלות ערב חדשות כדאי לכן לחשוב מראש על מספר הפרמטרים הללו ובכך לחסוך זמן וכאב ראש בבחירה ומדידת פריטים שאינם רלוונטיים.