סניף בת ים

פרטי התקשרות

שעות פתיחה

א' עד ה': 21:00 – 10:00
שישי: 14:30- 09:00
שבת: סגור

תמונות מהסניף

הסניף על המפה

ביגוד אור עקיבא – בגדים לכל המשפחה קרוב לבית!
רשת ביגוד היא רשת של ביגוד אופנתי ובסיסי לכל המשפחה, שהוקמה כבר לפני למעלה מ-15 שנה. רשת ביגוד שמה לעצמה מטרה לאפשר למשפחות בכל אזורי הארץ ליהנות מקולקציות של בגדים יפים, עדכניים ואופנתיים, במחירים שווים לכל נפש, ועם חוויית קניה מהנה. סניף ביגוד אור עקיבא משמש נאמנה את תושבי אור עקיבא ומאפשר להם ליהנות מבגדים, נעליים, אקססוריז ועוד, קרוב לבית!
קניית בגדים
קניית בגדים היא תמיד עניין מורכב. אי אפשר פשוט להיכנס לחנות ולקנות את הבגד הראשון שרואים – בגדים צריכים להתאים ללובש, הם צריכים להיות נוחים, אופנתיים, יפים וגם מותאמים לתקציב. כאשר מדובר על קנייה של בגדים לכל המשפחה הנושא נעשה מורכב עוד יותר. בגדים לגברים, לנשים, לילדים ולתינוקות דורשים תשומת לב מיוחדת ברכישה. איך קונים לכולם? ואיפה מוצאים בגדים לכל המשפחה בלי להיפרד מסכומי עתק? משפחות רבות מחפשות רשתות וחנויות שבהן תוכלנה למצוא ביגוד לכל המשפחה, במבחר גדול ואופנתי, ובמחירים נוחים. הרבה פעמים קשה למצוא מקומות כאלה, ועוד יותר קשה למצוא אותם קרוב לבית. אך הנושא הזה חשוב במיוחד, מאחר שמשפחות רבות מוצאות את עצמן מוציאות סכומים גבוהים מאד על ביגוד והנעלה לבני המשפחה, וזה עוד לפני שהגענו לבגדים חגיגיים או לאירועים מיוחדים.
אור עקיבא
אור עקיבא היא עיר קטנה אך מתפתחת באזור הצפון. אור עקיבא ממוקמת בין שני צירי תנועה גדולים מאד, והשטח שלה גדל- כמו גם האוכלוסייה שלה, אשר צומחת בקצב מהיר יחסית. אור עקיבא הוכרה כעיר רק בשנת 2001, אך מאז היא הולכת ומתפתחת בכל התחומים במהירות מסחררת. מבחינה מסחרית, קיימים בעיר מרכזים מסחריים קטנים רבים, ובשולי העיר אור עקיבא ממוקם קניון אורות, אשר משמש רבות את תושבי העיר. אין ספק כי תושבי אור עקיבא נהנים מכל רשת וחנות שנמצאים קרוב לבית, ושאינם דורשים מהם לנסוע רחוק. לכן, המסחר באור עקיבא הולך ומתפתח מידי שנה, ומביא אל התושבים את כל הפריטים שהם זקוקים להם, קרוב לבית.
ביגוד אור עקיבא
כך הוקם הסניף של ביגוד אור עקיבא. רשת ביגוד הבינה את הצורך של תושבי אור עקיבא באפשרות לרכוש בגדים לכל המשפחה, בתנאים טובים - קרוב לבית, במחירים מוזלים ובמקום נוח לכל בני המשפחה. ביגוד סניף אור עקיבא מעניקה לתושבי העיר אור עקיבא את האפשרות המושלמת לרכוש בגדים לכל בני המשפחה במקום אחד מרווח ונעים, וליהנות ממגוון עצום של בגדים אופנתיים ושל ביגוד בסיסי לכל בני המשפחה - גברים, נשים וילדים. עם ביגוד אור עקיבא, כולם יוצאים מרוצים ומחייכים, וגם חוזרים במהירות הביתה - משתלם לקנות קרוב. צריכים בגדים? כבר לא צריך לנסוע רחוק! ביגוד אור עקיבא נותנת לכם ביגוד נפלא לכל המשפחה!
Previous
Next