סניף ירושלים

פרטי התקשרות

שעות פעילות

א' עד ה': 22:00 – 09:00
שישי: 15:00- 09:00
שבת: חצי שעה מצאת שבת ועד 23:00

תמונות מהסניף

הסניף על המפה

ביגוד ירושלים – קונים בגדים לכולם!
קניית בגדים לבני המשפחה היא חוויה מיוחדת, שעשויה להיות מהנה ומספקת אך גם עלולה להיות קשה ומתישה מאד. כל בני המשפחה זקוקים לבגדים, וההוצאה המשפחתית על ביגוד לבני המשפחה גדולה מאד. משפחות רבות מחפשות דרכים להוזלת העלויות על ביגוד, במיוחד ביגוד בסיסי ליום יום. רשת ביגוד בכלל, וסניף ביגוד ירושלים מציעים מגוון בגדים לכל בני המשפחה, במחירים נוחים ומשתלמים במיוחד.
בגדים ליום יום
כאשר מתכוננים לאירועים מיוחדים, מרביתנו מוכנים להשקיע סכומים גדולים ברכישה של ביגוד יפה, בגדי ערב וכדומה. הזדמנויות מיוחדות כמו חתונות ואירועים משפחתיים הם הזדמנויות שבהם ההשקעה משתלמת, הזדמנויות שבהן אנו רוצים להשקיע כדי להגיע למראה מושלם. אך ביום יום, מרביתנו מעוניינים להשקיע סכומים נמוכים ככל האפשר בביגוד. כולנו צריכים בגדים – גברים, נשים, ילדים, תינוקות... כאשר רוכשים בגדים למשפחה שלמה, ההוצאה יכולה להיות עצומה – גם אם מדובר רק בבגדים ליום יום. לכן, הרבה משפחות מחפשות דרכים לחסוך בכסף ברכישה של בגדים. במרבית המקרים הרגילים, רכישה של בגדים במחירים זולים מגיעה על חשבון האיכות של הבגדים, כך שהבגדים אינם מחזיקים מעמד זמן רב, ומתבלים במהירות, או על חשבון האופנתיות והעדכניות של הבגדים, דבר שחשוב מאד למרבית האנשים. החיפוש אחר ביגוד איכותי, אופנתי וזול משותף למשפחות רבות, והוא זה שהוביל להקמה  של רשת ביגוד.
ביגוד ירושלים
סניף ביגוד ירושלים מהווה את אחד מן המקומות הטובים ביותר לרכישת בגדים משפחות רבות מגיעות אל הסניף בקניון רמות, על מנת ליהנות מקרוב מכל היתרונות של רשת Bגוד. ביגוד ירושלים מציעה מתחם גדול ורחב, נוח לסיור ולבילוי משפחתי. כל בני המשפחה ימצאו שם את מבוקשם – בגדי גברים, בגדי נשים, בגדי ילדים, בגדי תינוקות, נעליים לכל המשפחה ואפילו מחלקת אקססוריז מרהיבה. ביגוד סניף ירושלים מאפשרת למשפחות מכל הסוגים ליהנות מביגוד איכותי, אופנתי ונוח ליום-יום ולאירועים בסיסיים, במחירים נוחים השווים לכל נפש. מחפשים בגדים ליום יום ולאירועים? בואו למצוא בגדים לכל המשפחה בביגוד בקניון רמות ירושלים!
Previous
Next