סניף כפר סבא

פרטי התקשרות

שעות פעילות

א' עד ה': 22:00 – 09:00
שישי: 15:00- 09:00
שבת: חצי שעה מצאת שבת ועד 22:00

תמונות מהסניף

הסניף על המפה

איפה קונים בגדים בכפר סבא? רק B גוד היא התשובה!
איך תוכלו למצוא ביגוד יפה ואופנתי במחירי מציאה, קרוב לבית ועם מבחר מהמם שלא נראה? הכל על רשת חנויות ביגוד כפר סבא לכל מי שחיפש ולא מצא.
למה דווקא ביגוד כפר סבא?
יש דברים שקונים אותם פעם אחת בחיים או אולי פעמיים לכל היותר, ויש דברים שקונים פעם בכמה שנים, ומחליפים לעיתים רחוקות ביותר. חנות רהיטים לא חייבת להיות קרובה דווקא לבית ואפשר ללכת קצת יותר רחוק כדי להשיג רהיט מוצלח. שם לא יהיה חשוב המיקום המדויק של החנות, אלא חשוב יהיה לנו יותר שהיא תהיה טובה. אבל אם אנחנו מדברים על ביגוד כאן הסיפור כבר שונה. כאן חשוב לנו למצוא חנות קרובה לבית שתהיה בהשג יד ותוכל לשרת אותנו בכל עת. כמו לדוגמא ביגוד סניף כפר סבא, כי בגדים צריכים כל הימים כל הזמן וחייבים להתחדש ולחדש, אם החנות תהיה רחוקה מדי זה יגזול מאתנו זמן רב.
ביגוד כפר סבא קרוב לבית
חנות קרובה לבית היא לא רק חוסכת זמן היא גם מאפשרת לנו להגיע לעיתים קרובות ולהתעדכן במה שחדש. אנשים רבים אוהבים להציץ אל מדפי החנויות ולטעום מקולקציה חדשה וטריה שנחתה רק עכשיו. זה עושה להם טוב, למשש לנגוע בסחורה הטריה. אם גרים קרוב לחנות אפשר להרגיש את זה כל תקופה מחדש. ההתעניינות בבגדים, הקרבה אליהם, יוצרת חיבור מושלם אל מה שאנחנו לובשים. רשת חנות ביגוד קרובה לבית זה אידיאל מושלם.
רשת B גוד
לרשת B גוד יש סניפים רבים בכל הארץ, כי אצלנו יודעים כמה חשוב להתקרב לכל אחד. אנחנו רוצים שכל מי שמעוניין לגלות את הקולקציה שלנו הוא יוכל לעשות זאת בקלות ובמהירות רבה. לכן אנחנו, חברת Bגוד, הקמנו סניפים רבים ותוכלו למצוא אותנו ברחבי הארץ. חפשו נא ביקנעם ובכפר סבא, ביהוד ובבית שמש, באור עקיבא ובזכרון יעקב ותבינו באיזו רשת ענפה מדובר. כל זה כדי ליצור קלות גישה עבור כל התושבים, בצורה כזאת אפשר להיות פנויים לקניה מהנה ומהירה.
תושבי כפר סבא
גרים בכפר סבא? בואו להנות מן היתרונות הגדולים. פנו אל קניון כפר סבא הירוקה לחפש את רשת B גוד האופנתי. אצלנו יש מבחר עצום של ביגוד ולכל בני המשפחה, הכל מחולק בצורה מסודרת וברורה ואפשר לקנות בלי להתבלבל ובלי כל בעיה. מחפשים בגדים לילדים? צריכים משהו למבוגרים של הבית? התינוקת גדלה? כל צורך וכל פניה מקבלת מענה במתחם הענק. השטח מכוסה כולו באלפי פריטים מרהיבים, של ביגוד אופנתי ומהמם במיוחד. לקוחות רבים מתלוננים כי קשה להם לבחור מתוך המבחר הגדול. אין ספק כי כשמדובר בשטח עצום של חנות זו באמת דילמה קשה מאד. אנחנו מציעים לטעום מכל דבר ולנסות לקחת, ממילא המחירים נמוכים כל כך ואין בעיה לקנות. כי מכאן יוצאים מלאים ומרוצים, עם אופנה מהממת של בגדים!
Previous
Next