סניף פרדס חנה

פרטי התקשרות

שעות פעילות

א' עד ה': 22:00 – 09:00
שישי: 15:00- 09:00
שבת: חצי שעה מצאת שבת ועד 23:00

תמונות מהסניף

הסניף על המפה

כאן מוצאים בגדים יפים וזולים!
כמה מתסכל להתרוצץ בין חנויות בגדים שונות ולא למצוא כלום. גם לבזבז זמן, גם להתעייף ובסוף לחזור עם בגד לא מוצלח בגלל שלא היה לנו מה לקנות. החכמה הגדולה היא לדעת לאן ללכת, ואם נכנסים לרשת רשת B גוד זה לא יקרה!
ביגוד פרדס חנה
רשת חנויות Bגוד מנהלת סניף בפרדס חנה ומשרתת את תושבי האזור. כאן הם יכולים למצוא ובקלות רבה ביגוד לכל המשפחה עם מבחר מדהים של בגדים מאיכות מעולה. לכאן מגיעים תושבי האזור מקרוב ומרחוק לבחון את הבגדים שלנו ואת הדוגמאות. כי יודעים שזה הכתובת הכי טובה למלא את הבית בבגדים חדשים וטובים ולהנות מהם לאורך זמן רב.
מה מציעה הרשת של ביגוד פרדס חנה?
- קולקציה עכשווית, הכל על פי העדכון האחרון. אנחנו מחדשים כל הזמן את המלאי כדי להביא ללקוחות את הביגוד הכי חדיש ואופנתי. - אופנה יחודית, מותג מוביל. רשת B גוד היא אופנה לכל המשפחה שמציעה את הפתרונות האידיאלים לכל אחד. - מבחר אדיר. אין מי שלא מוצא את הבגד "שלו" בתוך המתחם הענק. השפע הגדול של הביגוד ואין סוף הדוגמאות יוצרים מציאות בה כל אחד מוצא לבסוף את מה שהוא חיפש ואין דבר לצאת בידיים ריקות. - נוחות בלתי מתפשרת - הרשת שמה לעצמה דגש לאפשר חוויית קניה ייחודית. אנחנו לא רוצים שאנשים יטרחו מדי כי הם צריכים בגדים, מגיע להם גם ליהנות מזה. כדי לבחור ביגוד בנחת, אנחנו מציעים שטח רחב וגדול. הכל מרווח ומסודר ומוצע בצורה נעימה ואסתטית. - איכות מעל הכל - בגדי רשת B גוד מצטיינים באיכותם ובנוחותם. אלו בגדים שהשקיעו בהם את המיטב כדי שיהיו טובים לאורך זמן.
חוית קניה מרגשת
כל הנתונים הללו יוצרים חוויית קניה מרגשת לכל מי שבא לעשות ביגוד פרדס חנה. אצלנו אין לחפש בלי למצוא, ויוצאים מפה עם ביגוד לכל המשפחה. החנות שלנו מחולקת לקטגוריות וכולם נמצאים באותו מתחם. בצורה מסודרת אפשר לעבור ממחלקה למחלקה ולחפש את הביגוד שרוצים עבור כל אחד. כך נחסכים דקות יקרות של התרוצצות לרכישת בגדים לילדים או לתינוקות ובנפרד למבוגרים. במקום הזה אפשר למצוא את הכל ביחד עם השרות הטוב ביותר.
באים בשביל ליהנות
לא פלא הוא כי אנשים רבים באים לכאן רק בשביל להרגיש את זה. לא תמיד זקוקים לפריט זה או אחר, אבל רוצים לנשום את האווירה. חשוב לכל מי שמגיע לראות ביגוד פרדס חנה להבין את התהליך. כי לפעמים רק מראה של בגד עוזר לנו להחליט. לא תמיד אנחנו יודעים בדיוק מה אנחנו מחפשים, אבל חשוב לנו להתחדש מדי תקופה. כמה טוב שיש מקום שמאפשר לנו את זה ומביא אותנו לידי החלטה לבוא ולראות ביגוד יפה ואז להחליט אם אנחנו אוהבים את זה. כי אם נכנס לתוך ביגוד סניף פרדס חנה של רשת Bגוד בטוח נמצא!
Previous
Next