סניף יקנעם

פרטי התקשרות

שעות פעילות

א' עד ה': 21:00 – 09:00
שישי: 14:30- 09:00
שבת: חצי שעה מצאת שבת ועד 22:30

תמונות מהסניף

הסניף על המפה

גרים באזור יקנעם? בואו לבקר את רשת B גוד בסניף!
רכישת בגדים יכולה להתחלק לשניים - או שהיא הופכת לחויה מרגשת או שהיא נעשית פעולה שנואה ומרגיזה. רשת B גוד בוחרת לכם את האפשרות הראשונה, ומאפשרים לתושבי יקנעם והסביבה להנות מסניף אטרקטיבי במיוחד.
רשת חנויות B גוד
רשת חנויות B גוד היא רשת מסועפת שנמצאת בכל רחבי הארץ ב-13 סניפים מפוזרים. הרשת מאפשרת לכלל הלקוחות להגיע לכאן ולפגוש את הקולקציה העכשווית של הביגוד. רשת B גוד זה לא סתם בגדים, מדובר במבחר ענק של ממש. כאן כל אחד יכול למצוא את הדגם האהוב עליו ולקנות לו בגד מתאים. אנחנו לא נעולים על צבע מסוים ולא על דגם בודד, חשוב לנו להביא מבחר גדול ועשיר כדי שכל אחד ימצא מה שהוא אוהב.
B גוד יקנעם
היות ורשת B גוד מנסה להביא את בשורת הבגדים אל כל תושבי הארץ, אנחנו באים לקראת הלקוחות שלנו בכל מקום בו הם גרים. פתחנו סניפים רבים כדי שיהיה קל להגיע אלינו, וגם אזור יקנעם נהנית מסניף מרכזי. בסניף זה אנו מביאים את הדגמים שלנו ומתחדשים את הקולקציה כל העת. כדאי כל פעם להציץ ולראות מה חדש, כי מה שהיה אתמול זה לא מה שנמצא היום על המדפים. חדשנות, אופנה, ונוחות קניה הם השמות הכי פופולריים שלנו. אנחנו מבטיחים שכל מי שבא יהנה מן הקניה באופן מיוחד. כי חשוב לנו לראות את הלקוחות שלנו יוצאים מרוצים מכאן, אנחנו רוצים שכל מי שמחפש חוית קניה מהנה, ימצא אותה ב-B גוד. מסיבה זו אנו משקיעים בלי הרף ולא קופאים על השמרים. אנו מתחדשים ומחדשים את המלאי כל הזמן ומוסיפים לבוא לקראת רצון הלקוחות המרוצים. אנו פתוחים לשמוע דעות, ומוכנים לעשות הכל כדי לאפשר להם קניה נעימה ונוחה ותמיד למצוא את מה שמחפשים.
יתרונות הסניף של ביגוד יקנעם
ביגוד סניף יקנעם מתפרס על פני שטח רחב ביותר, מה שמאפשר פריסה גדולה של בגדים. הסניף מחולק למחלקות כאשר כל מחלקה מרווחת ומוארת בפני עצמה. כך ניתן לפגוש כאן מחלקה מיוחדת של ביגוד לנשים, מחלקה מיוחדת לגברים, מחלקת תינוקות ומחלקת ילדים. בכל מחלקה יש מבחר בפני עצמו ובכל מקום הבגדים הכי אופנתיים. לא קשה להסתובב בין המחלקות השונות ופשוט לקחת בגדים. מסיבה זו מעדיפים לקוחות רבים לבצע את כל הקניה כאן בצורה מרוכזת. במקום לחפש בגדים במספר מוקדים, עושים את זה כאן בעת ובעונה אחת. במקום אחד תחת קורת גג אחת של ביגוד סניף יקנעם, מסיימים עם הקניות לכל המשפחה וכולם יוצאים מרוצים בסופו של דבר. ועוד משהו? ההרגשה הכי טובה תהיה לכם כאשר תגיעו לקופה. פתאום תגלו כי על ערימה כה מרשימה של בגדים שילמתם מחיר נמוך במיוחד. אינכם מאמינים? בואו לסניף יקנעם לגלות את זה עכשיו!
Previous
Next