סניף זכרון יעקב

פרטי התקשרות

שעות פעילות

א' עד ה': 22:00 – 09:00
שישי: 15:00- 08:30
שבת: 22:00 – 10:00

תמונות מהסניף

הסניף על המפה

ביגוד זכרון יעקב - קונים קרוב!
קניית ביגוד לבני המשפחה הוא תמיד עניין מורכב, היכן שלא נמצאים. סניף ביגוד זכרון יעקב מציע לתושבי זכרון יעקב בגדים לכל המשפחה, במחירים נוחים ובמראה עדכני ואופנתי, תוך שמירה על איכות גבוהה של בדים ותפירה. בואו ליהנות מחוויית קניה אמיתית!
קניית בגדים לילדים
קניית בגדים לילדים יכולה להיות חוויה, אך היא עלולה להיות גם עניין מסובך. תמיד צריך למדוד בגדים לילדים, וכאשר קונים בגדים למספר ילדים התהליך עלול להיות מתיש. ילדים זקוקים לביגוד רב, משום שהם נוטים להתלכלך הרבה, וברוב המקרים ישנה עדיפות לביגוד איכותי, שיחזיק מעמד זמן רב ויאפשר לילדים ליהנות מבגדים יפים ואופנתיים לאורך כל העונה. אלא שלעיתים קרובות התענוג הזה יקר מאד.
בגדים למבוגרים
גם מבוגרים מתקשים לעיתים למצוא בגדים מתאימים, מכיוון שביגוד אופנתי הוא כמעט תמיד שם נרדף לביגוד יקר, וגם האיכות תלויה במחיר, כך שקשה למצוא דרך ביניים שבה ניתן לקנות ביגוד אופנתי ואיכותי במחירים שאינם קורעים את הכיס. מבוגרים רבים, גברים ונשים, מחפשים פעמים רבות בחנויות רבות מאד, בטרם הם מצליחים למצוא בגדים שמתאימים להם מכל הבחינות – וזה עוד לפני שהתחלנו לחפש נעליים, אקססוריז וכדומה,בחברת Bגוד אופנה לכל תוכלו למצוא מגוון רחב של אביזירי ביגוד וביגוד באיכות הגבוהה ביותר!
זכרון יעקב
זכרון יעקב היא מועצה מקומית הממוקמת בצפון הארץ, במחוז חיפה. זכרון יעקב היא מושבה ותיקה, ומתגוררים בה יהודים כבר משנות השמונים של המאה ה-19. מאז אותם ימים הלכה זכרון יעקב והתפתחה בצורה משמעותית. הגידול באוכלוסייה של זכרון יעקב מהיר יחסית, התושבים בה בעלי מעמד סוציו אוקונומי בינוני ואף גבוה, ויש בה אתרים היסטוריים רבים ואתרי תיירות, אשר מושכים אליה בקרים מכל רחבי הארץ וגם העולם. זכרון יעקב היא מקום יפהפה, כזה שנעים לגור בו ולשהות בו. עם זאת, גם בזכרון יעקב התושבים אינם מתחמקים מקשיי היומיום ומן הצרכים הרגילים של כל משפחה, כמו הצורך לרכוש בגדים איכותיים - וגם אופנתיים - לכל בני המשפחה.
ביגוד זכרון יעקב
רשת ביגוד, אשר מונה 13 סניפים בכל רחבי הארץ, מציעה לתושבי זכרון יעקב את ביגוד זכרון יעקב, סניף ייחודי לתושבי המקום, אשר מציע לתושבים של זכרון יעקב בגדים במחירים השווים כל נפש. בביגוד זכרון יעקב קל למצוא בגדים לכל בני המשפחה. מחלקת בגדי גברים של ביגוד סניף זכרון יעקב מפותחת ומציעה בגדים אופנתיים ועדכניים במגוון סגנונות. כך גם מחלקת הביגוד לנשים, וכמובן המחלקה לבגדי ילדים ותינוקות מציעה מגוון רחב של בגדי בסיס ובגדים איכותיים ליום-יום, אשר מאפשרים רכישה נוחה של הבגדים לכל המשפחה, במחירים נוחים ומבלי להתפשר על איכות או על אופנה. בסניף ביגוד זכרון יעקב ניתן למצוא גם נעליים ואססוריז, וליהנות מאיכות ומחוויית קניה נעימה במיחד. מחפשים איפה לקנות בגדים? בואו ליהנות מהמבחר ומהמחירים של ביגוד זכרון יעקב!
Previous
Next